لیست خدمات نت وب

/لیست خدمات نت وب
لیست خدمات نت وب2019-11-19T05:45:40-01:00

لیست خدمات نت وب

گزارش اصلی ترین مشکلات SEO

ارائه لیست مشکلات

اشتباه های رایجی در فروشگاه های اینترنتی وجود دارند که سد بزرگی برای بهبود سئو این سایت ها محسوب می شوند؛ خوشبختانه با تجربه ای که در زمینه سئو فروشگاه های اینترنتی داریم قادر هستیم تا به سرعت مشکلات قابل توجه سایت شما را شناسایی کنیم. در این خدمت سایت شما توسط متخصصین ما مورد تحلیل قرار میگیرد تا مشکلات مربوط به سئو از نظر تکنیکال، استراتژی های ساخت صفحه ها و محتوای سایت بررسی شوند که در انتها شما فایل PDF مربوط به مشکلات SEO سایت خود را دریافت خواهید کرد.

*بدیهی است که در این مرحله هر چه دسترسی ما به ابزار های تحلیلی شما مانند Google analytics و Search console بیشتر باشد، در زمان کمتر و با دقت بسیار بالا تر قادر به ارائه گزارش خواهیم بود؛ اما درصورتی که شما برای ارائه دسترسی های مورد نظر ما محدودیت دارید، برای تهیه این گزارش نیاز به هیچ گونه دسترسی ضروری نخواهد بود.

ارائه راه حل برای رفع مشکلات

در بسیاری از موارد تنها ارائه لیستی از مشکلات یک وبسایت به تنهایی هیچ کمکی به بهبود وضعیت سئو آن نخواهد کرد؛ به همین خاطر ما در گزارش های مربوط به این قسمت به همراه هر مشکل از وبسایت شما، حداقل یک روش برای برطرف کردن آن به شما معرفی می کنیم تا در صورت داشتن تیم متخصص دغدغه ای برای حل آن مشکل نداشته باشید.

رفع مشکلات مربوط به SEO

این امکان در اختیار شما قرا گرفته است تا برای رفع مشکلات مربوط به سئو خود از تیم متخصص ما استفاده کنید.

معمولا مشتریان ما ترجیح میدهند که برطرف نمودن این مشکلات را به ما بسپارند زیرا در بسیاری از موارد برای رفع یک مشکل نیاز است تا سئوکار و تیم برنامه نویس سایت تسلط کافی بر مجنتو داشته و با محدودیت های آن آشنا باشند.

بررسی Google Search Console

بررسی تنظیمات اولیه

تنظیم صحیح Search console برای سایت شما دقیقا حکم خشت اول کار در این پنل می باشد. این کار باید توسط افراد متخصص و با تجربه صورت گیرد تا در آینده دچار مشکل و خطاهای متعدد در پنل نشوید.
به صورت کلی تعریف Sitemap.xml , robots.txt جزیی از این خدمت هستند که با بررسی حداقل یک ماهه مطمئن خواهیم شد که خطا های احتمالی در این بخش وجود نخواهند داشت.

بررسی و رفع مشکلات درج شده در Search console

مثل مشهوری در بین سئوکاران وجود دارد که "اگر Search console سایتی بدون خطا باشد، 50% سئو سایت انجام شده است!" ؛ اگر چه از نظر فنی این جمله فاقد اعتبار است اما علت شهرت آن این است که به خوبی می تواند ارزش رفع خطا های موجود در این پنل را به مخاطبین منتقل کند.
ما در نت وب پس از اطلاع رسانی به شما خطا هایی که در زمان معقول قابل حل باشند را برطرف خواهیم کرد تا موانعی که جلوی محبوبیت سایت شما نزد گوگل می گیرند را از میان برداریم.

تحلیل اطلاعات مربوط به Google Search console

اطلاعات بسیار ارزشمندی از سایت شما در پنل Search console موجود است که میزان موفقیت شما در کلیدواژه ها را بررسی می کند. تفسیر دقیق این اطلاعات و رفتار بر اساس آن ها به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید با رقیبانتان رقابت کنید.
ما در نت وب به شما کمک خواهیم کرد تا نگاه ویژه ای به این اطلاعات داشته باشید و بهترین برنامه پیشنهادی با توجه به آن ها را به شما ارائه خواهیم کرد.

Google Analytics

مدیریت و تحلیل Google Analytics

Google Analytics از جمله مشهور و دقیق ترین ابزار های تحلیل رفتار کاربران پس از ورود به سایت ها محسوب می شود. در این پنل گزارش هایی ارائه می شود که گاها برای کسب و کار ها گیج کننده هستند و نیاز به تفسیر دارند.
ما در نت وب با تفسیر این اطلاعات، کمک خواهیم کرد تا از عملکرد ورودی های موتورهای جستجو، کمپین های تبلیغاتی، شبکه های اجتماعی و به طور کلی رفتار کاربران در سایت خود مطلع باشید و استراتژی های مناسب تری را طراحی کنید.

تعریف اهداف و نرخ های تبدیل

"برای نمونه از کاربردی ترین اطلاعات یا نرخ های تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره کرد (در هر مورد می توان گزارش ها را در بازه زمانی دلخواه خود مشاهده کرد):
 • نسبت تعداد کل خرید های ثبت شده به تعداد کل بازدید کننده های سایت
 • نسبت خرید کاربران وارد شده از اینستاگرام به تعداد کل بازدیدکنندگانی که از اینستاگرام وارد سایت شما شده اند
 • چه تعداد کاربرانی از طریق بنر یا لینکی که در سایتی قرار داده این وارد سایت شما شده اند و میانگین چه مدت زمانی در سایت شما بوده اند
 • کمپین های تبلیغاتی Google Adwords

  ایجاد و بهینه سازی کمپین ها

  سیستم تبلیغاتی Google Adwords همچنان به عنوان هدفمند ترین ابزار تبلیغاتی شناخته می شود، زیرا با استفاده از آن میتوان کاربران مورد نظر خود را به سادگی مخاطب تبلیغات خود قرار داد. مهم ترین نکته ای که قبل از استفاده از ادوردز باید بدانید این است که تنظیمات اشتباه این پنل باعث خواهد شد تا شما از مزیت اصلی آن هیچ بهره ای نبرید و ترافیکی غیر مرتبط وارد سایت خود کنید.
  ما در نت وب با طراحی کمپین های دقیق و کاملا مرتبط با هدف شما، هدفمند ترین کاربران را به سمت سایت شما هدایت خواهیم کرد. تخصص ما ایجاد کمپین هایی مناسب فروشگاه های اینترنتی است.

  ارائه گزارش عملکرد کمپین ها

  گزارش ها طبق درخواست شما می تواند به صورت هفتگی یا ماهانه باشد. ما کاربردی ترین اطلاعات موجود در پنل را با فرمت PDF یا فایل اکسل در اختیار شما قرار می دهیم.

  بهبود تجربه کاربری ( UX )

  ارائه لیست مشکلات

  ایجاد یک تجربه عالی برای کاربران و رعایت اصول مارکتینگ در فروشگاه های اینترنتی باعث اعتماد سازی و افزایش احتمال خرید کاربران خواهد شد.
  پس از بررسی سایت شما توسط متخصصین UI , UX نت وب به شما گزارشی ارائه خواهد شد که حاوی موارد زیر است:
 • لیست مشکلات مربوط به تجربه کاربری
 • لیست مشکلات مربوط به اعتماد سازی
 • راه حل های مربوط به مشکلات ارائه شده
 • اضافه نمودن امکانات درخواستی شما

  تیم متخصص ما برای رفع مشکلات مربوط به UX سایت شما آماده هستند و قابلیت های درخواستی شما را نیز در صورت امکان در اختیار شما قرار خواهند داد.

  سایر خدمات

  ارائه لیست کلید واژه های مناسب و استراتژی برای دستیابی به آن ها

  حتما برای شما هم پیش آمده است که مطمئن نباشید در رابطه با یک موضوع یا محصول خود، کاربران به چه شکلی آن را جستجو می کنند؛ دانستن این نکته به شما کمک خواهد کرد تا در نامگذاری محصولات و دسته بندی ها حتما از واژه های مشابه پر جستجو استفاده کنید.
  ما به شما کمک خواهیم کرد تا کلید واژه های مشابه با موضوع یا محصول مورد نظر شما که کاربران از آن ها استفاده میکنند را در اختیار داشته باشید. با توجه به ابزار ها و بانک اطلاعاتی در دسترس ما، معمولا برای خاص ترین کلید واژه ها هم میتوانیم واژه پر جستجو کاربران را به شما ارائه دهیم.

  لینک سازی به کمک رپورتاژ آگهی

  لینک سازی همچنان یکی از محبوب ترین ترفند های افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو می باشد؛ اما قبل از هر گونه لینک سازی شما باید بدانید که این کار نوعی دور زدن گوگل محسوب می شود و بهتر است این ککار به صورت طبیعی شکل گیرد و به هیچ عنوان از روش های کلاه سیاه استفاده نشود.
  ما در نت وب به شما کمک خواهیم کرد تا با کمترین خطر ممکن موثر ترین لینک ها هم از نظر ورود کاربران به سایت شما و هم از نظر انتقال اعتبار به دامنه و صفحه موردنظرخود داشته باشید. در این خدمت رپورتاژ آگهی با متن حرفه ای و کاملا با اصول سئو برای شما طراحی شده و در بهترین سایت باتوجه به ارتباط با کسب و کار شما و بودجه مورد نظر قرا ر میگیرد.

  طراحی وبلاگ با ساختاری کاملا SEObase

  وجود محتوا های آموزشی و وبلاگی در سایت های فروشگاهی باعث خواهد شد تا کاربران زیادی را به سایت خود بکشانند و میانگین حضور کاربران در سایت را افزایش دهند؛ در صورتی که به درستی کاربران مدیریت شوند میتوان آن ها را به سمت فروشگاه و خرید از سایت نیز تشویق کرد.
  ما به شما کمک خواهیم کرد تا در کمترین زمان ممکن قسمت وبلاگ فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید؛ معمولا ما به مشتریان خود استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس را پیشنهاد می کنیم زیرا با توجه به سهولت در استفاده از آن برای وبلاگ بیشترین بازدهی را خواهد داشت.
  ما قصد داریم با استفاده از اصول SEO و SEM به شما کمک کنیم تا حضور بازدیدکننده های مرتبط بیشتری را در سایت خود تجربه کنید.