چرا باید مجنتو ۲ را یاد بگیریم؟

/, آموزشی, مجنتو/چرا باید مجنتو ۲ را یاد بگیریم؟

چرا باید مجنتو ۲ را یاد بگیریم؟

این پلت فرم پیشرو در تجارت الکترونیک برای ارائه بهترین راه حل ها برای فروشگاه های آنلاین در صنعت است که رقابت شدید شناخته شده است. از زمان آغاز به کار، مجنتو موفق به حفظ موقعیت خود با پشتیبانی و اکوسیستم بی نظیر است.مجنتو ۲ یک پلت فرم منحصر به فرد و قدرتمند در حال حاضر است. از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۵، این پلت فرم خود را ثابت نموده و بر وعده های خود در خصوص ویژگی های جدید و بهبود عملکرد کلی پلتفرم عمل کرده است.

چه چیزی مجنتو ۲ را بسیار قدرتمند کرده است؟

شخصی سازی یکی دیگر از ویژگی های جالب مجنتو ۲ است. پلت فرم به کاربران اجازه می دهد تا یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنند که از طریق افزایش عناصر شخصی سازی، به همه مشتریان کمک کند. با ساختار جدید، مجنتو ۲ مجهز به فن آوری هایی است که سطح بالایی از انعطاف پذیری را ارائه می دهند و در بهبود خرید کمک می کنند.مجنتو ۲ به سادگی تمام نیازهای شخصی شما را تکمیل می کند، ویژگی های بهبود یافته آن تمام نیاز های فروشگاه های تجارت الکترونیک مدرن را فراهم می کند.عملکرد مجنتو ۲ به سادگی، با کاهش بار سرور، در عملکرد پلتفرم و مقیاس پذیری بهبود یافته، زمان پاسخ صفحات سریع تر در مقایسه با مجنتو ۱ ، بهبود عملکرد در نتیجه افزایش ترافیک و تبدیل نرخ های ارز . بهبود مدیریت در این پلت فرم به نیازهای صاحبان فروشگاه ها و توسعه دهندگان کمک می کند. سازگاری کارآمد و قابلیت استفاده، ویژگی های اداری و طراحی پاسخگو، فقط چند مورد از مجنتو ۲ می باشد. پیشرفته مجنتو ۲ و بهبود مدیریت فروشگاه با داشبورد قدرتمند مدیریت را بهبود می بخشد. به جز این همه، مزایای دیگری نیز در مجنتو ۲ وجود دارد.

برای تصمیم گیری در مورد مهاجرت آسان و بهتر، چند فروشگاهی که با مجنتو ۲ ساخته شده اند را جمع آوری کرده ایم. این فروشگاه ها دارای طرح های پرتوی و UI هستند.

نیازی به معرفی اولیور سوئینی نیست. این یکی از برند های معتبر کفش شرکت های خارج از کشور است.

فروشگاه اینترنتی Land Rover محصولات مختلفی را به فروش می رساند، عکس های محصولات جدید خود را در صفحه اصلی نمایش می دهد. رابط کاربری این فروشگاه بسیار پاسخگو است و عنصری از اعتبار بالا را که با نام تجاری همراه است، حفظ می کند.

به طور مشابه، Jaguar عکس های محصولات خود را در صفحه اصلی وب سایت خود قرار می دهد. طرح فروشگاه آنلاین طراحی جالبی دارد که UX را جذاب می کند.

هلیل هانسن تصاویری از محصولات خود را در صفحه اصلی خود به تصویر می کشد و به طراحی کلی و جذاب وب سایت کمک می کند. این طراحی وب سایت فورا توجه بازدید کننده را جلب می کند.

نتیجه

مجنتو ۲ عملکرد بهتر، انعطاف پذیری بهتر و مقیاس پذیری را به تمام فروشگاه های آنلاین مدرن ارائه می دهد. با انتظارات مشتریان، مهاجرت به مجنتو ۲ ضروری است. در عین حال، مهم است که شما قوی بودن فروشگاه اینترنتی خود را حفظ کنید.

 

با کارشناسان خبره ما در ارتباط باشید

در این راستا کارشناسان نت وب علاوه بر داشتن ارتباط مستمر با مشتریان، بطور پیوسته در حال بهبود ارتقاء سطح دانش فنی کارشناسان حرفه ایی خود می‎باشد تا بدینوسیله علاوه بر افزایش رضایت مشتریان و بالابردن کارایی سیستم‎ها، مزیت رقابتی بهتری را برای مشتریان خود فراهم سازد.در صورت وجود هر گونه سوال در مورد مطلب فوق می توانید به راحتی از طریق هر یک از بستر های ارتباطی مدرن با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

2019-05-07T12:45:01+00:00جولای 14th, 2018|Categories: آموزش مجنتو, آموزشی, مجنتو|دیدگاه‌ها برای چرا باید مجنتو ۲ را یاد بگیریم؟ بسته هستند